0850 433 2 724

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden AutoCard satın aldıysanız aktivasyon yaptırmanıza gerek kalmadan hizmet almaya başlayabilirsiniz. Ancak başka satış kanallarından temin ettiğiniz AutoCard’ınızı aktive etmeniz gerekmektedir. https://www.autocard.com.tr/kisisellestir

AutoCard işbirliği çerçevesinde web site haricindeki satış kanallarından tedarik ettiğiniz kartlar için yapılması gerekmektedir. https://www.autocard.com.tr/kisisellestir

Param.com.tr (TURK Elektronik Para A.Ş. ) ile AutoCard arasında iş birliği anlaşması bulunmaktadır. Param.com.tr  E-Para şirketidir.

AutoCard web sitesi olarak param entegrasyonunu yapmaktadır. Tek yapmanız gereken param.com.tr hesabınızı aktif etmek için  SIFRE (BOŞLUK) 4 HANELİ KART ŞİFRESİ (BOŞLUK) KARTIN SON 6 HANESİ  yazarak 08509889999 numaralı telefona mesaj atmanız ve daha sonra www.param.com.tr adresine giriş yaparak AutoCard numaranızı yazıp şifre al butonuna tıklamanız yeterlidir.

Param.com.tr avantajlarından indirimli olarak faydalanmak isterseniz, size göndermiş olduğumuz AutoCard / Param kartına bakiye yükleyerek avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bireysel kullanıcı iseniz param.com.tr hesabınıza girerek avantajlar bölümünden indirimli olarak akaryakıt başvurusu yapabilirsiniz. www.param.com.tr

Şirket ve kurumlara yönelik indirimli akaryakıt hizmetinden faydalanmak için akaryakıt talep formunu doldurmanız yeterlidir. https://www.autocard.com.tr/avantajlarimiz/akaryakit

AutoCard ücretsiz çekici hizmeti GOLD Paket satın alan müşterilerimiz için geçerlidir. Yol Yardım Çekici hizmetimizi, kart kişiselleştirme/satın alındıktan sonra bir hafta sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yol Yardım Çekici hizmetimiz AutoCard ile Europe Assistance iş birliği kapsamında verilmekte olup sadece binek ve hafif ticari (doblo, kango vs. ) araçlar için geçerlidir. Detaylı bilgi için https://www.autocard.com.tr/avantajlarimiz/yol-yardim

AutoCard ile koalay.com arasında yapılan iş birliği çerçevesiyle 19 farklı sigorta firmasından teklif alabilir işlemlerinizi online tamamlayabilir ve poliçenizi oluşturabilirsiniz. (link)

AutoCard & Param kartınızda bakiye bulunması durumunda param.com.tr avantajlarından mağazalarda yapacağınız alışverişlerde faydalanabilirsiniz.

Güncel Avantajları öğrenmek için https://param.com.tr/Avantajlar.aspx

AutoCard’a istediğiniz kadar araç ekleyebilirsiniz. Her bir araç için (kart) ücret talep edilmektedir.

Plaka değişikliği yapabilirsiniz. Silver paket için ücretsiz olarak yılda 1 kez değiştirebilirsiniz. Gold Paketi için (kart) ücret talep edilmektedir. Yapmanız gereken müşteri temsilcilerimize veya E-mail olarak AutoCard Numarası, isim-soyisim ve cep numaranız ile beraber gönderebilirsiniz.

destek@autocard.com.tr  0850 433 2 724

AutoCard’a kayıtlı olmayan araçlar için hizmet veremiyoruz.

Satın almak için www.autocard.com.tr

     -    AutoCard hizmet süresi 1 yıl süre boyunca geçerlidir.Süre uzatmak için müşteri temsilcilerimiz süre bitimine yakın bir zaman diliminde sizler ile iletişime geçecektir

-          Sadece Silver paketten Gold pakete yükseltebilirsiniz.Değişiklik durumunda paket farkı ücreti talep edilmektedir.

-          Hizmet Paketini değiştirmek için müşteri temsilcilerinizle irtibata geçebilirsiniz.                                   0850 433  2 724  destek@autocard.com.tr

-          7/24  Yol Yardım hizmetini alabilirsiniz.Diğer hizmetler için müşteri temsilcilerinizden  hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

-          AutoCard hizmetlerinden yararlanmak için fiziki karta ihtiyaç yoktur.Fakat bazı hizmetlerimizde AutoCard numarası gerekmektedir.

-          Param.com.tr Avantajları için fiziki karta ihtiyaç vardır.

-          AutoCard’ınıza TL yüklemek için www.param.com.tr adresine gidebilir veya AutoCard hesabım sayfasına giriş yaparak TL yükleyebilirsiniz. www.autocard.com.tr

-          AutoCard’ınıza otomatik ödeme talimatı vermek için www.param.com.tr hesabınıza girmeniz ve adımları takip etmeniz yeterlidir.

 

-          Hiç vakit kaybetmeden müşteri temsilcilerinizle görüşmeniz yeterlidir.

  Çağrı merkezi : 0850 433 2 724

 

-          Hizmet ve ürün alımlarında ödemenizi hizmet aldığınız anlaşmalı tedarikçilere yapmanız gerekmektedir.

-          Binek ve Hafif Ticari araçlar (doblo, kango vs ) için satın alabilirsiniz.

-          Öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerinizle iletişime geçerek ve ya E-mail göndererek bildirebilirsiniz.

-          0850 433 2 724 destek@autocard.com.tr

-          AutoCard satın aldıktan sonra hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Ancak yol yardım hizmetini AutoCard satın aldıktan 7 gün sonra hizmet almaya başlayabilirsiniz.

-          Param.com.tr avantajlarından AutoCard’ınızda bakiye bulunması durumunda hemen faydalanabilirsiniz.

 

-          Ruhsatı başkasına kayıtlı araçlar için AutoCard satın alabilirsiniz.Değişiklik durumun da müşteri temsilcilerinizle iletişme geçmeniz gerekmektedir.

 

-          AutoCard’ınızı sizden başkası kullanamaz.

 

-          Cayma süresi içerisinde (14 gün ) hiç hizmet almamış olmak kaydıyla üyeliğinizden vazgeçmeniz durumunda cayma formunu doldurarak destek@autocard.com.tr adresine veya 0216 414 05 89 nolu faksa ileterek bize ulaştırabilirsiniz. https://www.autocard.com.tr/yasal-sorumluluklar/cayma-formu

 

© 2019 AutoCard bir Etkin Filo Tedarik ve Yönetim A.Ş. markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.