0850 433 2 724

Biz Kimiz?

AutoCard, aracı olan herkesin en iyi yol arkadaşıdır.

AutoCard, bireysel ya da kurumsal araç sahiplerinin araçlarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarını en iyi marka ve tedarikçilerden en iyi fiyatlarla karşılamasını sağlamak için danışmanlık yapar.

Bilgiyi, konforu, uzmanlığı, güveni ve ayrıcalıklı hizmetleri yanı başınıza getiren AutoCard, güçlü filo şirketi Dolunay Filo Kiralama tarafından kurulan, üyelik sistemiyle çalışıp birlikteliğin avantajını tek bir kullanıcı için bile sunan otomotiv hizmet kartıdır.

Uzman Filo Yönetimimiz vasıtasıyla ilgili güvenilir tedarikçiye yönlendirilir ve hizmetinizi en optimum fayda ile edinirsiniz.

Filo ve araç yönetimindeki tecrübemizi, Türkiye'nin ilk elektronik para kuruluşlarından olan Türk Elektronik Para A.Ş. (Param) işbirliği ile birleştirdik. Bu sayede AutoCard, Troy özelliklerini taşıyan tüm banka ve bankamatiklerde geçerli olan ödeme aracı haline geldi.

AutoCard sahipleri, Param işbirliğimiz sayesinde, AutoCard indirim ve hizmetlerinin yanında Param avantajlarının tamamından da yararlanma imkanına sahiptir.

AutoCard Param, kendinizin veya başkasının içerisine para yükleyebildiği, internette veya mağazalarda geçerli, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Filo kiralama ve filo yönetim sektöründeki deneyimlerimiz, AutoCard olarak uzman kadromuz ve yüksek teknolojimiz ile bireysel ve kurumsal araç sahiplerine araçlarıyla ilgili her konuda benzersiz avantajlar, indirimler ve hizmetler sağlamayı ve bu konuda ülkemizde öncü olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca, çağrı merkezimizde araç ve filo yönetimi konusunda tecrübeli satınalma uzmanı arkadaşlarımızı sizler için bir araya getirdik. Uzman ekiplerimiz, araçla ilgili bütün ihtiyaçlarınızda, aracınıza ve bütçenize en uygun ve indirimli hizmetleri almanız konusunda yanınızdadır.


Şimdi sizleri AutoCard hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Araçlarınıza ve size en uygun AutoCard hizmet paketlerimizden birini satın alabilirsiniz.


© 2019 AutoCard bir Etkin Filo Tedarik ve Yönetim A.Ş. markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.