0850 433 2 724

Biz Kimiz?

Dolunay Filo Kiralama olarak, 1994 yılında yola çıktık. O günden itibaren filo kiralama, filo yönetim ve filo tedarik hizmetlerimizle İstanbul’da yolumuza devam ediyoruz.

Otomotiv ve filo sektöründe, 2013 yılında Türkiye'de ilk defa Filo Tedarik markasıyla kurumsal firmaların araç ve filo ihtiyaçları için ortak satınalma hizmeti vermeye başladık. Bu tecrübelerimizden yola çıkarak, yine Türkiye’de ilk kez bireysel ve kurumsal araç sahiplerine hizmet vermeyi hedefleyen, yeni markamız AutoCard'ı kurduk.

Filo ve araç yönetimindeki tecrübemizi, Türkiye'nin ilk elektronik para kuruluşlarından olan Türk Elektronik Para A.Ş. (Param) işbirliği ile birleştirdik. Bu sayede AutoCard, Troy özelliklerini taşıyan tüm banka ve bankamatiklerde geçerli olan ödeme aracı haline geldi.

AutoCard sahipleri, Param işbirliğimiz sayesinde, AutoCard indirim ve hizmetlerinin yanında Param avantajlarının tamamından da yararlanma imkanına sahiptir.

AutoCard Param, kendinizin veya başkasının içerisine para yükleyebildiği, internette veya mağazalarda geçerli, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Filo kiralama ve filo yönetim sektöründeki deneyimlerimiz, AutoCard olarak uzman kadromuz ve yüksek teknolojimiz ile bireysel ve kurumsal araç sahiplerine araçlarıyla ilgili her konuda benzersiz avantajlar, indirimler ve hizmetler sağlamayı ve bu konuda ülkemizde öncü olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca, çağrı merkezimizde araç ve filo yönetimi konusunda tecrübeli satınalma uzmanı arkadaşlarımızı sizler için bir araya getirdik. Uzman ekiplerimiz, araçla ilgili bütün ihtiyaçlarınızda, aracınıza ve bütçenize en uygun ve indirimli hizmetleri almanız konusunda yanınızdadır.

AutoCard hizmetlerini değerli ve benzersiz kılan, onbinlerce AutoCard müşterisinin satınalma gücü ile filo sektöründeki tecrübemizi birleştirerek müşterilerimizin yüksek oranda indirimlere ve kaliteli hizmetlere ulaşmalarını temin etmesidir.

Şimdi sizleri AutoCard hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Araçlarınıza ve size en uygun AutoCard hizmet paketlerimizden birini satın alabilirsiniz.

AutoCard sayesinde hiçbir zaman yolda kalmayacak aracınızla ilgili bir çok hizmete konforlu, indirimli, kazançlı, kaliteli ve kolayca ulaşabileceksiniz.

© 2019 AutoCard Club bir Etkin Filo Tedarik ve Yönetim A.Ş. markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.